OPIS INWESTYCJI

Wysoki standard
pośród natury

VIVO Apartamenty to kameralna inwestycja położona przy ulicy Ślęzoujście, na Wrocławskim osiedlu Maślice.

Wyjątkowa lokalizacja, elegancka, minimalistyczna architektura, przestronne wnętrza, najwyższej jakości rozwiązania techniczne – to wszystko sprawia, że apartamenty VIVO zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Projekt składa się z 3 budynków, w każdym z nich zlokalizowano 4 apartamenty o powierzchni od 77 do 106 metrów kwadratowych. Wszystkie apartamenty posiadają przestronne tarasy, oraz dwustanowiskowe garaże zlokalizowane w kondygnacji podziemnej. Nieskrępowany widok na zieloną okolicę zapewniają ogromne aluminiowe okna, które dzięki zastosowaniu odpowiedniego szklenia zapobiegają zarówno utracie ciepła jak i przegrzewaniu wnętrz. Ogrzewanie podłogowe podwyższa komfort użytkowania, dodatkowo brak tradycyjnych grzejników znacząco ułatwia aranżację wnętrz. W każdym z apartamentów przewidziano możliwość montażu kominka. Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają prywatne ogrody.

Apartamenty VIVO leżą w zielonej okolicy, która swoją atmosferą bardziej przypomina małą miejscowość niż miasto. Jednocześnie są idealnie skomunikowane z centrum, od Wrocławskiego Rynku dzieli je jedynie 9,5 km. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, w odległości niespełna 4 km znajduje się węzeł drogowy umożliwiający wjazd na autostradową obwodnicę Wrocławia.

Inwestycja VIVO Apartamenty jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

VIVO Apartamenty

zalety lokalizacji

Szybki dojazd do centrum

W pobliżu żłobki i przedszkola

Kameralne sąsiedztwo

Bliskość parków i lasów

Blisko tras rowerowych nad Odrą

Tylko niska zabudowa w pobliżu

REZERWACJA APARTAMENTU